Karrier a Rogersben
Fontos számodra a szakmai önállóság, a támogató környezet? Hiszel benne, hogy a sikerhez a legfontosabb a szorongásmentes, bizalomteli légkör, amelyben az ismeretszerzés nem kényszer, hanem örömforrás? Ha igen a válaszod, nézz körül a honlapunkon és ismerj meg minket!

Szeretnél a Rogersben dolgozni?

Jelentkezz most, küldd el a részletes szakmai önéletrajzodat, a diplomád / szakképesítésed másolatát és egy motivációs levelet emailben az allas(kukac)rogersiskola.hu címre! Pályakezdőket és tapasztalt jelentkezőket is várunk.

Aktuális állásajánlataink

Tanító

2024. februári kezdéssel.
Szakirányú főiskolai végzettség szükséges.

Angol-magyar szakos tanár

Sikeres felvételi ismerkedés után azonnali belépéssel, félállásban.
Főiskolai vagy egyetemi angol-magyar szaktanári végzettség feltétel.

Kiválasztási folyamatunk

A beérkezett pályázatokat értékeljük és minden esetben válaszolunk. Amennyiben pályázatod megfelel az elvárásainknak, a kiválasztási folyamat elkezdődik, aminek első lépése egy csoportos beszélgetés a pedagógusainkkal. Ezután hospitálási lehetőséget ajánlunk fel az iskolánkban vagy az óvodában, hogy jobban megismerhesd a pedagógiai módszerünket. A kiválasztási folyamat utolsó lépéseként egy bemutató foglalkozást kérünk. A döntést a tantestület közösen hozza, amiről telefonon vagy személyesen értesítünk.

Mit kínálunk?

• Kínálunk egymást támogató közösséget.
  • Egy szabad légkörű alkotó közeget, ahol te is fontos vagy.
  • Szakmai önállóságot, lehetőséget a továbbfejlődésre.
  • Átlagosnál nagyobb szabadságot a tanítás szervezésében.
  • Minden új kollegánk az első évben egy személyes mentort kap, aki a munkáját segíti.
  • A tantestület heti "Műhely" megbeszélése minden munkatársunknak szakmai támogatást ad.
  • Együttműködés alapján közös döntések az iskola életében.
  • Tanári munkát támogató csapat: iskolatitkár, logopédus, pszichológus, informatikus.
  • Pedagógus bértábla feletti fizetés, elismert és megfizetett plusz munka.
  • Jelentős béren kívüli juttatásokat.

Mit várunk?

• Csapatmunkára nyitott, kreatív, kitartó, jól kommunikáló munkatársat.
  • Módszertanilag sokszínű, a gyerekek kíváncsiságára építő színvonalas tanórákat.
  • Nyitott, támogató kommunikációt a diákokkal, szülőkkel és a kollegákkal.
  • Vegyenek részt aktívan a pedagógus közösség munkájában.
  • Azt várjuk, hogy tudják támogatni a gyerekek önálló kezdeményezéseit, hiszen minden és mindenki lehet a tudás forrása.
  • Legyenek képesek hitelesek maradni minden helyzetben és bízni önmagukban és a csapatban.
  • A nevelőmunka kiindulópontja legyen a gyermekek elfogadása, a beléjük vetett bizalom.

Pedagógusaink rólunk

Saját szavaikkal a Rogersről