Karrier a Rogersben
Fontos számodra a szakmai önállóság, a támogató környezet? Hiszel benne, hogy a sikerhez a legfontosabb a szorongásmentes, bizalomteli légkör, amelyben az ismeretszerzés nem kényszer, hanem örömforrás? Ha igen a válaszod, nézz körül a honlapunkon és ismerj meg minket!

Szeretnél a Rogersben dolgozni?

Jelentkezz most, küldd el a részletes szakmai önéletrajzodat, a diplomád / szakképesítésed másolatát és egy motivációs levelet emailben az allas(kukac)rogersiskola.hu címre! Pályakezdőket és tapasztalt jelentkezőket is várunk.

Aktuális állásajánlataink

Óvodai dajka

Azonnali belépéssel. Szakirányú végzettség feltétel (óvodai dajka OKJ 32 140 01 bizonyítvány).

Angol-magyar szakos tanár

Sikeres felvételi ismerkedés után azonnali belépéssel egy éves határozott idővel.
Főiskolai vagy egyetemi angol-magyar szaktanári végzettség feltétel.

Kiválasztási folyamatunk

A beérkezett pályázatokat értékeljük és minden esetben válaszolunk. Amennyiben pályázatod megfelel az elvárásainknak, a kiválasztási folyamat elkezdődik, aminek első lépése egy csoportos beszélgetés a pedagógusainkkal. Ezután hospitálási lehetőséget ajánlunk fel az iskolánkban vagy az óvodában, hogy jobban megismerhesd a pedagógiai módszerünket. A kiválasztási folyamat utolsó lépéseként egy bemutató foglalkozást kérünk. A döntést a tantestület közösen hozza, amiről telefonon vagy személyesen értesítünk.

Mit kínálunk?

• Kínálunk egymást támogató közösséget.
  • Egy szabad légkörű alkotó közeget, ahol te is fontos vagy.
  • Szakmai önállóságot, lehetőséget a továbbfejlődésre.
  • Átlagosnál nagyobb szabadságot a tanítás szervezésében.
  • Minden új kollegánk az első évben egy személyes mentort kap, aki a munkáját segíti.
  • A tantestület heti "Műhely" megbeszélése minden munkatársunknak szakmai támogatást ad.
  • Együttműködés alapján közös döntések az iskola életében.
  • Tanári munkát támogató csapat: iskolatitkár, logopédus, pszichológus, informatikus.
  • Pedagógus bértábla feletti fizetés, elismert és megfizetett plusz munka.
  • Jelentős béren kívüli juttatásokat.

Mit várunk?

• Csapatmunkára nyitott, kreatív, kitartó, jól kommunikáló munkatársat.
  • Módszertanilag sokszínű, a gyerekek kíváncsiságára építő színvonalas tanórákat.
  • Nyitott, támogató kommunikációt a diákokkal, szülőkkel és a kollegákkal.
  • Vegyenek részt aktívan a pedagógus közösség munkájában.
  • Azt várjuk, hogy tudják támogatni a gyerekek önálló kezdeményezéseit, hiszen minden és mindenki lehet a tudás forrása.
  • Legyenek képesek hitelesek maradni minden helyzetben és bízni önmagukban és a csapatban.
  • A nevelőmunka kiindulópontja legyen a gyermekek elfogadása, a beléjük vetett bizalom.

Pedagógusaink rólunk

Saját szavaikkal a Rogersről