Óvodai élet
Rogers Óvoda

Nagy örömünkre idén is sok új kisgyerek csatlakozott hozzánk.

Tartottunk egy évkezdési ismerkedős délutánt. 

Óvodánkban fontosnak tartjuk a szülőkkel való együttműködést, ezért 6-8 hetente szülői találkozót tartunk, hogy minél több dolgot megbeszélhessünk, közösen gondolkodjunk a gyerekek életéről. Az első szeptemberi szülői találkozón született meg az ötlet, hogy jó lenne egy évkezdési ismerkedős délután. A piknikre egy napos szeptemberi pénteken az udvaron került sor, ahol hosszú asztalt terítettünk meg a szülők által hozott finomságokból. A délután vidám beszélgetések között falatozással, biciklizéssel, a szülőkkel közös labdajátékkal telt, majd fél 4 után az iskolából érkező testvérek, régi ovisok is csatlakoztak a társasághoz, így velük együtt foci csapatok alakultak és egy közös nagy focival zártuk a napot.  

1
2
3

További cikkek