Szakmai blog

Könyvespolc olyan könyvekkel, melyeket jó szívvel ajánlunk.

A könyveket a pedagógusaink és szülők ajánlásai alapján válogattuk össze. A rogerses szülők a könyveket kikölcsönözhetik. A külsős szülők számára honlapunkon felsoroljuk azokat a Szülői Polcon tartott könyveket, melyek könyvesboltban beszerezhetőek, megvásárolhatóak. Ajánljuk őket minden szülő és a nevelés iránt érdeklődő figyelmébe!

• Forward, Susan: Mérgező szülők (Háttér Kiadó Kft..-I Kft., 2000)
  • F. Várkonyi Zsuzsa: Tanulom magam (M-érték Kiadó Kft., 2010)

• dr. Ginott, Haim: Szülők és gyermekek (Edge 2000 Kft., 2005)

• Hauck, Paul: A féltékenység. Mi az oka és hogyan győzzük le (Park kiadó, 2002)