Like

Van Másik Iskola 2014.

Az Alapítványi és Magániskolák Egyesülete november 7-én és 8-án rendezte meg a Van Másik Iskola találkozót, ahol iskolák és iskola-közeli szervezetek, illetve programok mutatkoztak be szülőknek, gyerekeknek, pedagógusoknak. Itt beszélgetések, fórumok, előadások keretében kaphattak információkat az érdeklődők, többek között a Rogers Személyközpontú Óvodáról és Iskoláról is.

A szülők az intézményekkel való ismerkedésen túl az alábbi programok közül választhattak:

  • Beszélgetés a szuperérzékenységről,
  • skolaépület és tanulási környezet a 21. században – beszélgetés szakemberekkel,
  • Sakkpalota program bemutatkozója,
  • A 21. századi gyerekek tanulási motivációja – beszélgetés szakemberekkel,
  • órum színház: Botrány egy jó családban,
  • Olvasóvá nevelés a digitális korban – előadás,
  • zavak egymáshoz – az Erőszakmentes kommunikáció workshop,

Öröm volt számunkra a forgatagban ismerős arcokat látni. Köszönjük a családoknak, akik kilátogattak és velünk voltak, és külön köszönjük azoknak, akik az „Azért szeretem a gyerekem óvodáját/iskoláját, mert … , Azért szeretem az óvodámat/iskolámat, mert…, „ kampányban beszéltek rólunk.