Tárgyi feltételek

Iskolánk felszereltsége a sokoldalú oktatási tevékenységet támogatja: sportolási lehetőségektől a művészeti tevékenységet támogató eszközökig rendelkezünk olyan környezettel, ahol a gyerekek a tanulás közben jól érezhetik magukat.

Intézményünk egy önkormányzattól bérelt épületben kapott helyett. A sport tevékenységekhez rendelkezésre áll egy tornaterem és két udvar. Külön művészeti terem támogatja az emelt óraszámú vizuális oktatást. Az iskolai könyvtár az intézmény minden polgára számára folyamatosan elérhető meghatározott kölcsönzési feltételekkel. Polcainkon megtalálhatók magyar és idegen nyelvű könyvek egyaránt. Külön szülők számára szakirodalmat ajánlunk a szülői polcon. Az iskolában van még számítógépterem, természettudományos és ökológia kuckó, logopédiai fejlesztő szoba, és drámaterem. Minden osztálynak saját osztályterme van.