Szociális szolgáltatások

Étkezés

Az iskolánkban naponta egyszeri meleg étkezést biztosítunk a gyermekek számára normál és vegetáriánus menüvel külön térítés ellenében. A törvényi kereteken belül lehetőség van arra, hogy a rászorulók féláron étkezhessenek.

Ügyelet

Az iskola reggeli (7.30-tól) és délutáni (15.30-16.30 között) ügyeletet biztosít.

Alapítványi támogatási kedvezmény

Azok számára, akik már több éve hozzánk járnak, és váratlanul megváltozik az anyagi helyzetük, a fenntartó alapítványunk működtet egy szociális támogató rendszert, melynek az a célja, hogy a rogerses közösségbe több év alatt már beszokott gyermeknek anyagi okok miatt nem kelljen elmennie. A támogató kedvezményt tanévenként lehet megpályázni. Ennek feltételeiről, a kérelmek benyújtásának módjáról a tanév folyamán tájékoztatjuk az érdeklődőket.

Orvosi szolgáltatások

Munkánkat orvos, védőnő, logopédus és pszichológus is segíti.